• Житомир, вул. Мала Бердичівська, 17а
  • (0412) 422-106
  • printinzt@gmail.com

 

(063) 101-22-33;

Пн. - Пт. 10:00 - 18:00

 

Що таке видавнича справа та редагування?

Коли береш до рук книгу або читаєш газету чи журнал, то звертаєш увагу на ім’я та прізвище автора. Але мало хто знає, що за художніми та журналістськими творами стоїть кропітка та натхненна праця редакторів і видавців. По суті, їх робота – це посередництво між авторами й читачами. Найвірніший шлях опанувати цей фах – вступити на спеціальність “Видавнича справа та редагування”.

Видавнича справа і редагування включають верстку, редагування й розповсюдження продукції. Для того, аби зрозуміти, як працює редактор і видавець, візьмемо за приклад випуск книги. Найперший крок, який потрібен для створення книги, – знайти талановитого, але сором’язливого автора. Після цього необхідне редагування авторського рукопису. Фахівці-редактори шукають помилки, неточності й недоліки, розміщують графіки та ілюстрації в потрібних розділах. Далі до справи беруться фахівці з верстки, саме вони вирішують, який вигляд матиме майбутня книга. На цьому етапі визначається колекція шрифтів, параметри форматування тексту і зображень. Паралельно з верстальниками працюють художники й ілюстратори, які опікуються оформленням обкладинки та самої книги. На сьогодні видавнича справа зробила потужний технічний стрибок, і більшість організацій використовують спеціальне програмне забезпечення, яке значно підвищує ефективність верстки й обробки ілюстрацій. Після цього макет вирушає до друкарні, де оператори друкарських верстатів переносять усі задуми журналістів, письменників, художників, ілюстраторів і верстальників на папір. Але і це ще не фінал. Книгу необхідно прорекламувати, доставити в магазини, через які вона потрапить до споживача, а це вже робота для спеціалістів з видавничого бізнесу, маркетингу та реклами.

Друкарня «БукДруг» - один з лідерів ринку поліграфії України. З 2001 року ми займаємося виготовленням друкованої продукції для наших клієнтів. Наш досвід і сучасні технології друку дозволяють нам досягти чудової якості друку і гарантувати терміни виготовлення замовлень.

Приєднуйся